X28 BÍLÝ
ATELIÉR 06  |  1NP – 1+KK + velká zahrada s terasou – 100,17 m2

ATELIÉR 06
Dispozice 1+KK
Patro 1 NP
Jednotka | cena vč. DPH 33,40 m2 | 3 588 000 Kč
Zahrada | cena vč. DPH 52 m2 | 500 000 Kč
Sklep | cena vč. DPH 2,27 m2 | 100 000 Kč
Parkování | cena vč. DPH 12,5 m2 | 300 000 Kč
Celkem bez DPH 3 709 091 Kč
DPH 21% 778 909 Kč
Celkem vč. DPH 4 488 000 Kč
Cena za m2 vč. DPH | jednotka 107 425 Kč
Stav NA PRODEJ

BÍLÝ BYTOVÝ DŮM


BÍLÝ je již dokončený a zkolaudovaný bytový dům s třemi prostornými podlažími. Je umístěn na samostatné parcele, která je součástí rezidence X28. Ta tvoří soukromý celek, ve kterém najdete dva domy: polyfunkční dům ČERVENÝ a druhý již zmiňovaný bytový dům BÍLÝ s 21 jednotkami. Dále pak ideálně dimenzované vyhrazené parkoviště, chodníky a dostatek zeleně. To vše v luxusním, uzavřeném a architektonicky cenném prostoru projektu X28.

V přízemí najdete byty a ateliéry se zahrádkami a terasami, spolu s přidělenými sklepními kójemi a špičkovou technickou místností. V druhém nadpodlaží se nachází krásné a prostorné bytové jednotky a ateliéry vybavené prostornými lodžiemi. V posledním patře najdete velké bytové jednotky vybavené rozlehlými terasami, mezonetem, případně galerií a útulné menší podkrovní jednotky. Poslední podlaží nabízí nádherné výhledy na dominanty Mikulova a krásné stropy s přiznaným dřevěným krovem.

BÍLÝ definuje krásu a jednoduchost v klasicky pojatém stylu s dostatkem soukromí pro všech 21 jednotek.

06


Na severozápad orientovaná jednotka nabízí dostatek prostoru jak pro bydlení, tak i pro rekreaci, víkendovou relaxaci, trávení volného času, prázdnin, občasné přespání, případně na dlouhodobý pronájem. Ateliér má základní výměru 33,40 m2 což je plně dostačující pro komfortní zařízení interiéru.

Opravdovou přidanou hodnotu je v tomto případě rozlehlá zahrada s terasou o rozloze 52 m2, která je určena pro nerušené venkovní posezení s dostatek soukromí, díky orientaci mimo vnitroblok rezidence. Navíc zde najdete i vlastní vchod přímo z pozemku, tudíž případně návštěvy nemusí chodit přes ateliér, ale mohou Vás navštívit přímo na terase. Je to trochu podobné variantě rodinného domu.

A to není vše. Součásti jednotky je i sklep v přízemí domu s elektrickou zásuvkou a vlastní vyhrazené parkovací místo přímo v rezidenci X28.

Další nespornou výhodou je umístění jednotky v přízemí, odpadá otravné chození po schodech a ateliér je v tomto případě dokonale bezbariérový.

  • prostorný
  • bezbariérový
  • se zahrádkou
  • s terasou
  • s vlastním vchodem
  • sklep
  • parkování
X28

STANDARD

Co je jinde nedosažitelný nadstandard, u nás znamená standard! Precizní, luxusní, s důrazem na detail. Vítejte ve světe BYTYMIKULOV.

OKNA

Špičková plastová okna, s pětikomorovým profilem, tepelně izolačním trojsklem a protihlukovým útlumem. Poskytují dostatek světla a naopak i dostatek ticha bez hluku okolí.

DVEŘE

Součástí jednotky jsou bezpečnostní vchodové dveře s protipožární ochranou a bezpečnostním kováním. V interiéru pak jsou špičkové plné dveře Impuls z dřevěného rámu a HDF desek se speciálním povrchem Lamistone v odstínu Jilm šedý. To vše doplněno obložkovými zárubněmi a kováním Rostex Castelo.

PODLAHY

V celé jednotce najdete značkové dekorativní PVC Solid 270 ve vzoru Tavel 602, které je opatřeno ultra odolnou ochrannou povrchovou vrstvou HyperGuard+ a dokonale souzní s hladkou sádrovou omítkou. V koupelnách a na WC se nachází luxusní dlažba a obklad Madison v matném reliéfním provedení v kamenném vzhledu.
V jednotce dále najdete výkonný elektrický přímotop, který zajistí dokonalé teplo s využitím nízkého sazby tarifu D57d, což znamená značnou úsporu na energiích.

VZDUCHOTECHNIKA

Součástí jednotky je ekologická rekuperace, která zajišťuje výměnu vzduchu aniž byste museli otevírat okna, což opět znamená úsporu při vytápění nebo naopak chlazení. Dále jednotka disponuje klimatizací, která Vám zajistí komfortní klima v horkých letních dnech a naopak v zimě je možné s ní přitápět.

SANITA

V tomto případě jsme vsadili na osvědčenou a kvalitní klasiku. Najdete zde tudíž sprchový set od Hansgrohe, pákovou baterii Hansgrohe, umyvadlo Kolo Trafic a WC mísu od společnosti Ravak. Do celého konceptu zapadnou i kvalitní sprchové dveře Roth a teplou vodu ohřeje elektrický bojler dimenzovaný na 80l.

VELOX

VELOX Železobetonová monolitická konstrukce z Velox desek. Dům je jeden velký monolit! To vše navíc doplněno krásnou červenou fasádou s na míru vyrobenými Velox deskami opatřenými vlnkami.
Velox je náš život, Velox forever, Velox Mikulov, by Richter.ceo

DVEŘE DO DOMU

U nás jsou standardem vstupní posuvné dveře do domu, samouzavírací, s možností využití elektrického vrátného. Přístup do domu je možný jakýmkoliv způsobem, čipem, kódem, aplikací v telefonu.

PARKOVÁNÍ A SKLEP

Jednotka má k dispozici své vlastní vyhrazené parkovací místo pro automobil v hodnotě 300 000 Kč přímo v uzavřeném areálu rezidence X28. Nemusíte řešit kam postavíte automobil a jestli nejste v placené nebo modré zóně, které se v Mikulově nachází. Další bonus skýtá i velký sklep v přízemí domu s elektrickou zásuvkou v hodnotě 100 000 Kč.

ZAHRADA S TERASOU

Rozlehlá zahrada osazena kvalitní travní směsí, vybavena oplocením pro dostatek soukromí a s vybudovanou terasou z betonové dlažby pro nerušené posezení. Výhodou je dostatek soukromí, nacházející se mimo vnitroblok rezidence a vlastní vchod přímo z přístupové cesty rezidence X28.

ŽÁDNÁ UNIFIKOVANÁ GALERIE, ALE

REÁLNÉ FOTO ATELIÉRU 06

plus pár venkovních fotek a celkový vzhled X28
PDF_ICON

ATELIÉR 06 (pdf)

PDF_ICON

Standardy bytu (pdf)

PDF_ICON

Standardy domu (pdf)

PDF_ICON

Půdorysy