X28  ČERVENÝ
APARTMÁN SUNSET  |  1NP – 1+KK + lodžie – 63,97 m2

APARTMÁN SUNSET
Dispozice 1+KK
Patro 1 NP
Jednotka | cena vč. DPH 44,91 m2 | 4 633 000 Kč
Lodžie | cena vč. DPH 4,06 m2 | 400 000 Kč
Parkování | cena vč. DPH K1|26 15 m2 | 300 000 Kč
Celkem bez DPH 4 407 438 Kč
DPH 21% 925 562 Kč
Celkem vč. DPH 5 333 000 Kč
Cena za m2 vč. DPH | jednotka 103 162 Kč
Stav NA PRODEJ

ČERVENÝ


ČERVENÝ nabízí ikonickou červenou fasádu a tři prostorná podlaží. Je umístěn na samostatné parcele, která je součástí rezidence X28. Ta tvoří soukromý celek, ve kterém najdete dva domy: polyfunkční dům ČERVENÝ a druhý bytový dům BÍLÝ s 21 jednotkami, ideálně dimenzované vyhrazené parkoviště, chodníky a dostatek zeleně. To vše v luxusním, uzavřeném a architektonicky cenném prostoru projektu X28.

V přízemí najdete tři rozlehlé a velkoryse pojaté Apartmány 1+KK se zahrádkou a lodžiemi, a jednu rozlehlou Garáž. V patře se nachází tři krásné, prostorné a opět velkoryse pojaté Bytové jednotky 2+KK. No a v posledním patře najdete impozantní jednotku 4+KK s velkou terasou, nádhernými výhledy na dominanty Mikulova a luxusně vysokým stropem.

ČERVENÝ znamená dostatek soukromí, jelikož v sobě skloubí pouhých 7 bytových a nebytových jednotek.

SUNSET


Na severozápad orientovaná jednotka nabízí dostatek prostoru jak pro bydlení, tak i pro rekreaci nebo pro komerční využití, například na dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem. Slovo prostorný, je u této jednotky opravdu na místě, jelikož výměra je úctyhodných 44,91 m2 což je naprosto ideální, například pro špičkové doladění interiéru.

K samotné rozloze jednotky je potřeba přičíst i velkou praktickou lodžii o výměře 4,06 m2, která je určena pro nerušení venkovní posezení.

Nespornou výhodou je umístění jednotky v přízemí, odpadá otravné chození po schodech a byt je v tomto případě dokonale bezbariérový.
Ba co více? Tato jednotka má dokonce vlastní vchod a parkování přímo před tímto vchodem!

  • nadstandardní
  • prostorný
  • bezbariérový
  • rozlehlá lodžie
  • vlastní vchod
  • parkování před vchodem
X28

STANDARD

Co je jinde nedosažitelný nadstandard, u nás znamená standard! Precizní, luxusní, s důrazem na detail. Vítejte ve světe BYTYMIKULOV.

OKNA

Luxusní velká hliníková okna s pětikomorovým profilem, tepelně izolačním trojsklem, protihlukovým útlumem. Navíc jsou vybaveny elektrickými venkovními žaluziemi s dálkovým ovládáním.

DVEŘE

Součástí jednotky jsou bezpečnostní vchodové dveře s protipožární ochranou a bezpečnostním kováním. V interiéru pak máte na výběr ze špičkových mléčně průhledných celoskleněných dveří z tvrzeného skla nebo plných dveří Haptic z dřevěného rámu a HDF desek s hedvábným povrchem a speciální vrstvou odolnou proti otiskům. Oboje doplněno o designový bezfalcový systém se skrytými panty.

PODLAHY

Velkoformátové vinylové dílce Click v imitaci betonu, souzní s hladkou sádrovou omítkou v top kvalitě. V koupelnách a na WC velkoformátová keramická dlažba doplněná velkoformátovým obkladem až po strop.
V celé jednotce navíc najdete špičkové elektrické podlahové vytápění, které zajistí dokonalé teplo s využitím nízkého sazby tarifu D57d, což znamená značnou úsporu na energiích. Samozřejmostí je termostatické ovládání s možností Wi-Fi spojení.

VZDUCHOTECHNIKA

Součástí jednotky je ekologická rekuperace, která zajišťuje výměnu vzduchu aniž byste museli otevírat okna, což opět znamená úsporu při vytápění nebo naopak chlazení. Dále jednotka disponuje klimatizací, která Vám zajistí komfortní klima v horkých letních dnech a naopak v zimě je možné s ní přitápět.

SANITA

Po dlouhém uvažování a vybírání jsme sáhli po špičkové luxusní sanitě od značky Villeroy & Boch, záchod, pod omítkové tlačítko, umyvadlo. Sprchový set od Hansgrohe, ruční sprcha od Grohe a pevná sprcha od Novaservisu, krásně doplní vybavení koupelny. A do celého konceptu jistě zapadnou i kvalitní sprchové dveře Roth. Teplou vodu dodává elektrický bojler dimenzovaný na 80l.

VELOX

VELOX Železobetonová monolitická konstrukce z Velox desek. Dům je jeden velký monolit! To vše navíc doplněno krásnou červenou fasádou s na míru vyrobenými Velox deskami opatřenými vlnkami, proto název Červený.
Velox je náš život, Velox forever, Velox Mikulov, by Richter.ceo

VLASTNÍ VCHOD A PARKOVÁNÍ

Naprosto unikátní záležitost je, že u této jednotky je k dispozici samostatný vchod přímo z pěší cesty, chodníku uzavřené rezidence X28. Nemusí se chodit žádnou chodbou nebo interiérem, přímo se vstoupí do apartmánu. Navíc přímo před tímto vchodem je k dispozici vyhrazené parkovací místo pro automobil. Díky této koncepci působí tato jednotka v podstatě dojmem rodinného domu.

ÚLOŽNÉ PROSTORY

Vzhledem k absenci úložných prostor v domě, až na menší úklidovou místnost se skladem, mají majitelé jednotek k dispozici venkovní kolárnu. Neméně důležitým prvek je pak venkovní zastřešený box pro komunální odpad, i na to jsme pamatovali.

LODŽIE

Rozlehlá lodžie nacházející se v přízemí je vybavena plotem pro dostatek soukromí. Nabízí nerušené venkovní posezení s klidným výhledem do vnitrobloku rezidence.

ŽÁDNÁ UNIFIKOVANÁ GALERIE, ALE

REÁLNÉ FOTO APARTMÁNU SUNSET

plus pár venkovních fotek a celkový vzhled X28
PDF_ICON

SUNSET (pdf)

PDF_ICON

Standard bytu (pdf)

PDF_ICON

Standard domu (pdf)

PDF_ICON

Půdorysy