X28  ČERVENÝ
BYT 07  |  2NP – 2+KK + parking – 75,58 m2

BYT 07
Dispozice 2+KK
Patro 2 NP
Jednotka | cena vč. DPH 63,08 m2 | 6 255 000 Kč
Parkování | cena vč. DPH K4|27 12,5 m2 | 300 000 Kč
Celkem bez DPH 5 700 000 Kč
DPH 15% 855 000 Kč
Celkem vč. DPH 6 555 000 Kč
Cena za m2 vč. DPH | jednotka 99 160 Kč
Stav NA PRODEJ

ČERVENÝ


ČERVENÝ nabízí ikonickou červenou fasádu a tři prostorná podlaží. Je umístěn na samostatné parcele, která je součástí rezidence X28. Ta tvoří soukromý celek, ve kterém najdete dva domy: polyfunkční dům ČERVENÝ a druhý bytový dům BÍLÝ s 21 jednotkami, ideálně dimenzované vyhrazené parkoviště, chodníky a dostatek zeleně. To vše v luxusním, uzavřeném a architektonicky cenném prostoru projektu X28.

V přízemí najdete tři rozlehlé a velkoryse pojaté Apartmány 1+KK se zahrádkou a lodžiemi, a jednu rozlehlou Garáž. V patře se nachází tři krásné, prostorné a opět velkoryse pojaté Bytové jednotky 2+KK. No a v posledním patře najdete impozantní jednotku 4+KK s velkou terasou, nádhernými výhledy na dominanty Mikulova a luxusně vysokým stropem.

ČERVENÝ znamená dostatek soukromí, jelikož v sobě skloubí pouhých 7 bytových a nebytových jednotek.

BYT 07


Na severozápad orientovaná jednotka nabízí dostatek prostoru jak pro bydlení, tak i pro rekreaci nebo pro komerční využití, například na dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem. Pojem prostorný, je u této jednotky opravdu na místě, jelikož výměra je 63,08 m2 což je naprosto ideální, například pro špičkové doladění interiéru.

Jednotka vyniká nejen svou útulností, ale také krásnými velkými hliníkovými HS portál okny, které zaručí dostatek světla v bytě a hlavně dostatek krásných výhledů ven.

Nespornou výhodou této bytové jednotky je vlastní parkování v uzavřeném areálu rezidence X28, což zaručuje i dostatek soukromí.

  • nadstandardní
  • prostorný
  • velká okna
  • parkování v areálu
X28

STANDARD

Co je jinde nedosažitelný nadstandard, u nás znamená standard! Precizní, luxusní, s důrazem na detail. Vítejte ve světe BYTYMIKULOV.

OKNA

Luxusní velká hliníková okna s pětikomorovým profilem, tepelně izolačním trojsklem, protihlukovým útlumem. Navíc jsou vybaveny elektrickými venkovními žaluziemi s dálkovým ovládáním.

DVEŘE

Součástí jednotky jsou bezpečnostní vchodové dveře s protipožární ochranou a bezpečnostním kováním. V interiéru pak máte na výběr ze špičkových mléčně průhledných celoskleněných dveří z tvrzeného skla nebo plných dveří Haptic z dřevěného rámu a HDF desek s hedvábným povrchem a speciální vrstvou odolnou proti otiskům. Oboje doplněno o designový bezfalcový systém se skrytými panty.

PODLAHY

Velkoformátové vinylové dílce Click v imitaci betonu, souzní s hladkou sádrovou omítkou v top kvalitě. V koupelnách a na WC velkoformátová keramická dlažba doplněná velkoformátovým obkladem až po strop.
V celé jednotce navíc najdete špičkové elektrické podlahové vytápění, které zajistí dokonalé teplo s využitím nízkého sazby tarifu D57d, což znamená značnou úsporu na energiích. Samozřejmostí je termostatické ovládání s možností Wi-Fi spojení.

VZDUCHOTECHNIKA

Součástí jednotky je ekologická rekuperace, která zajišťuje výměnu vzduchu aniž byste museli otevírat okna, což opět znamená úsporu při vytápění nebo naopak chlazení. Dále jednotka disponuje klimatizací, která Vám zajistí komfortní klima v horkých letních dnech a naopak v zimě je možné s ní přitápět.

SANITA

Po dlouhém uvažování a vybírání jsme sáhli po špičkové luxusní sanitě od značky Villeroy & Boch, záchod, pod omítkové tlačítko, umyvadlo. Sprchový set od Hansgrohe, ruční sprcha od Grohe a pevná sprcha od Novaservisu, krásně doplní vybavení koupelny. A do celého konceptu jistě zapadnou i kvalitní sprchové dveře Roth. Teplou vodu dodává elektrický bojler dimenzovaný na 80l.

VELOX

VELOX Železobetonová monolitická konstrukce z Velox desek. Dům je jeden velký monolit! To vše navíc doplněno krásnou červenou fasádou s na míru vyrobenými Velox deskami opatřenými vlnkami, proto název Červený.
Velox je náš život, Velox forever, Velox Mikulov, by Richter.ceo

VLASTNÍ PARKOVÁNÍ

Byt má k dispozici své vlastní vyhrazené parkovací místo pro automobil v ceně 300 000 Kč přímo v uzavřeném areálu rezidence X28. Nemusíte řešit kam postavíte automobil a jestli nejste v placené nebo modré zóně, které se v Mikulově nachází.

ÚLOŽNÉ PROSTORY

Vzhledem k absenci úložných prostor v domě, až na menší úklidovou místnost se skladem, mají majitelé jednotek k dispozici venkovní kolárnu. Neméně důležitým prvek je pak venkovní zastřešený box pro komunální odpad, i na to jsme pamatovali.

DISPOZICE 2+KK

Doslova útulná dispozice jednotky 2+KK, které byl věnován dostatek péče od pana architekta Děngeho, tak aby se vytvořil byt, který bude mít vše na svém místě a tam kde to má být. To dodává ono útulnost a pocit domácí pohody, která vyzařuje z celého projektu X28.

PDF_ICON

Karta bytu 07 (pdf)

PDF_ICON

Standard bytu (pdf)

PDF_ICON

Standard domu (pdf)

PDF_ICON

Půdorysy