X28  ČERVENÝ
UNIVERSE  |  3NP – 4+KK + terasa + garáž + parking – 213,24 m2

UNIVERSE
Dispozice 4+KK
Patro 3 NP
Jednotka | cena vč. DPH 129,70 m2 | 10 693 000 Kč
Terasa | cena vč. DPH 38,00 m2 | 460 000 Kč
Garáž | cena vč. DPH 26,40 m2 | 2 540 000 Kč
Parkování | cena vč. DPH K5|22 19,1 m2 | 300 000 Kč
Celkem bez DPH 11 564 463 Kč
DPH 21% 2 428 537 Kč
Celkem vč. DPH 13 993 000 Kč
Cena za m2 vč. DPH | jednotka 82 444 Kč
Stav NA PRODEJ

ČERVENÝ


ČERVENÝ nabízí ikonickou červenou fasádu a tři prostorná podlaží. Je umístěn na samostatné parcele, která je součástí rezidence X28. Ta tvoří soukromý celek, ve kterém najdete dva domy: polyfunkční dům ČERVENÝ a druhý bytový dům BÍLÝ s 21 jednotkami, ideálně dimenzované vyhrazené parkoviště, chodníky a dostatek zeleně. To vše v luxusním, uzavřeném a architektonicky cenném prostoru projektu X28.

V přízemí najdete tři rozlehlé a velkoryse pojaté Apartmány 1+KK se zahrádkou a lodžiemi, a jednu rozlehlou Garáž. V patře se nachází tři krásné, prostorné a opět velkoryse pojaté Bytové jednotky 2+KK. No a v posledním patře najdete impozantní jednotku 4+KK s velkou terasou, nádhernými výhledy na dominanty Mikulova a luxusně vysokým stropem.

ČERVENÝ znamená dostatek soukromí, jelikož v sobě skloubí pouhých 7 bytových a nebytových jednotek.

UNIVERSE


Na jihozápad orientovaná jednotka je unikátní sama o sobě. Samozřejmostí je, že nabízí dostatek prostoru jak pro bydlení, tak i pro rekreaci nebo pro komerční využití, například na dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem. Pojem unikátní, je zde opravdu na místě. Jedná se o jedinou jednotku na patře s obrovskou výměrou 129,70 m2 což je předurčeno pro špičkové doladění interiéru.

Jednotka vyniká nejen svým umístěním v domě, ale také krásnými velkými hliníkovými HS portál okny a střešními elektrickými Velux okny, které zaručí dostatek světla a hlavně dostatek krásných výhledů ven. Ostatně výhledy si užijete i z obrovské terasy s výměrou 38 m2, která poskytuje dostatek soukromí a doslova vybízí k relaxaci.

Další výhodou této jednotky je vlastní velká garáž v přízemí domu a vlastní vyhrazené parkoviště a to vše v uzavřeném areálu rezidence X28, což zaručuje dostatek soukromí. Dvě koupelny jsou také vítaným bonusem této jednotky.

Jedná se o naprosto jedinečnou nabídku v Mikulově. Jediná vyladěná novostavba tohoto typu přímo v Mikulově!

  • nadstandardní
  • prostorný
  • jediná jednotka na patře
  • garáž a parkování v areálu
  • obrovská terasa
X28

STANDARD

Co je jinde nedosažitelný nadstandard, u nás znamená standard! Precizní, luxusní, s důrazem na detail. Vítejte ve světe BYTYMIKULOV.

OKNA

HS portál okna, hliníková, s pětikomorovým profilem, tepelně izolačním trojsklem, protihlukovým útlumem. Navíc jsou vybaveny elektrickými venkovními žaluziemi s dálkovým ovládáním.

DVEŘE

Součástí jednotky jsou bezpečnostní vchodové dveře s protipožární ochranou a bezpečnostním kováním. V interiéru pak máte na výběr ze špičkových mléčně průhledných celoskleněných dveří z tvrzeného skla nebo plných dveří Haptic z dřevěného rámu a HDF desek s hedvábným povrchem a speciální vrstvou odolnou proti otiskům. Oboje doplněno o designový bezfalcový systém se skrytými panty.

PODLAHY

Luxusní velkoformátové vinylové dílce Click v imitaci betonu, souzní s hladkou sádrovou omítkou v top kvalitě. V koupelnách a na WC velkoformátová keramická dlažba doplněná velkoformátovým obkladem až po strop.
V celé jednotce navíc najdete špičkové elektrické podlahové vytápění, které zajistí dokonalé teplo s využitím nízkého sazby tarifu D57d, což znamená značnou úsporu na energiích. Samozřejmostí je termostatické ovládání s možností Wi-Fi spojení.

VZDUCHOTECHNIKA

Součástí jednotky je ekologická rekuperace, která zajišťuje výměnu vzduchu aniž byste museli otevírat okna, což opět znamená úsporu při vytápění nebo naopak chlazení. Dále jednotka disponuje klimatizací, která Vám zajistí komfortní klima v horkých letních dnech a naopak v zimě je možné s ní přitápět.

SANITA

Po dlouhém uvažování a vybírání jsme sáhli po špičkové luxusní sanitě od značky Villeroy & Boch, záchod, pod omítkové tlačítko, umyvadlo. Sprchový set od Hansgrohe, ruční sprcha od Grohe a pevná sprcha od Novaservisu, krásně doplní vybavení koupelny. A do celého konceptu jistě zapadnou i kvalitní sprchové dveře Roth. Teplou vodu dodává elektrický bojler dimenzovaný na 80l.

VELOX

VELOX Železobetonová monolitická konstrukce z Velox desek. Dům je jeden velký monolit! To vše navíc doplněno krásnou červenou fasádou s na míru vyrobenými Velox deskami opatřenými vlnkami, proto název Červený.
Velox je náš život, Velox forever, Velox Mikulov, by Richter.ceo

VLASTNÍ GARÁŽ A PARKOVÁNÍ

Jednotka má k dispozici svou vlastní obrovskou garáž v přízemí domu a vyhrazené parkovací místo pro automobil to vše v ceně 2 840 000 Kč a přímo v uzavřeném areálu rezidence X28. Nemusíte řešit kam postavíte automobil a jestli nejste v placené nebo modré zóně, které se v Mikulově nachází.

JEDINÁ JEDNOTKA NA PATŘE

UNIVERSE nabízí naprosté soukromí, protože je jedinou samostatnou jednotkou v celém 3 NP. Takové řešení si zaslouží tenhle jedinečný family suite, který byl dopilován k dokonalosti. Jedná se doslova o vlajkovou loď celé rezidence X28!

LUXUSNÍ TERASA

Jednotka 4+kk byla vyladěna tak, aby splňovala ty nejvyšší nároky, takže jistě nepřekvapí, že v zde najdete i velkou luxusní terasu o rozloze 38 m2. Ta nabízí nádherné výhledy a současně vybízí k příjemné relaxaci.