X28 BÍLÝ
BYT 16  |  3NP – 1+KK podkrovní + velká terasa – 84,48 m2

BYT 16
Dispozice 1+KK
Patro 3 NP
Jednotka | cena vč. DPH 51,30 m2 | 5 388 000 Kč
Terasa | cena vč. DPH 18,10 m2 | 700 000 Kč
Sklep | cena vč. DPH 2,58 m2 | 100 000 Kč
Parkování | cena vč. DPH 12,5 m2 | 300 000 Kč
Celkem bez DPH 5 641 739 Kč
DPH 15% 846 261 Kč
Celkem vč. DPH 6 488 000 Kč
Cena za m2 vč. DPH | jednotka 105 029 Kč
Stav NA PRODEJ

BÍLÝ BYTOVÝ DŮM


BÍLÝ je již dokončený a zkolaudovaný bytový dům s třemi prostornými podlažími. Je umístěn na samostatné parcele, která je součástí rezidence X28. Ta tvoří soukromý celek, ve kterém najdete dva domy: polyfunkční dům ČERVENÝ a druhý již zmiňovaný bytový dům BÍLÝ s 21 jednotkami. Dále pak ideálně dimenzované vyhrazené parkoviště, chodníky a dostatek zeleně. To vše v luxusním, uzavřeném a architektonicky cenném prostoru projektu X28.

V přízemí najdete byty a ateliéry se zahrádkami a terasami, spolu s přidělenými sklepními kójemi a špičkovou technickou místností. V druhém nadpodlaží se nachází krásné a prostorné bytové jednotky a ateliéry vybavené prostornými lodžiemi. V posledním patře najdete velké bytové jednotky vybavené rozlehlými terasami, mezonetem, případně galerií a útulné menší podkrovní jednotky. Poslední podlaží nabízí nádherné výhledy na dominanty Mikulova a krásné stropy s přiznaným dřevěným krovem.

BÍLÝ definuje krásu a jednoduchost v klasicky pojatém stylu s dostatkem soukromí pro všech 21 jednotek.

16


Na jih orientovaná jednotka nabízí neskutečně vzdušný a velký dostatek prostoru jak pro bydlení, tak i pro rekreaci, víkendovou relaxaci, trávení volného času, prázdnin, občasné přespání, případně na dlouhodobý pronájem. Byt má obrovskou výměru 51,30 m2, kterou podtrhuje umístěný jednotky v 3NP v podkroví, s neskutečně vysokými stropy a luxusně dřevěným krovem jež zaručuje útulnost a dostatek prostoru pro komfortní zařízení interiéru.

Opravdovou přidanou hodnotu je v tomto případě rozlehlá terasa o rozloze 18 m2 s nádhernými výhledy na dominanty Mikulova a hlukovým odstíněním, díky orientaci na jižní stranu budovy. Dokonalá relaxace je zde zárukou, nemluvě o nádherném výhledu z interiéru, díky velkým oknům se skleněným strukturálním rohem.

A to není vše. Součásti jednotky je i sklep v přízemí domu s elektrickou zásuvkou a vlastní vyhrazené parkovací místo přímo v rezidenci X28.

  • obrovský prostor
  • střešní okna
  • velká terasa
  • nádherné výhledy
  • hliníková a střešní okna
  • sklep
  • parkování
X28

STANDARD

Co je jinde nedosažitelný nadstandard, u nás znamená standard! Precizní, luxusní, s důrazem na detail. Vítejte ve světe BYTYMIKULOV.

OKNA

Luxusní velká hliníková okna s pětikomorovým profilem, tepelně izolačním trojsklem a protihlukovým útlumem. Zde navíc najdete neskutečně nádherné řešení v podobě skleněné strukturálního rohu, který zajišťuje krásný výhled ven směrem na jih.

PODKROVÍ

Nádherné podkrovní provedení je umožněno umístěním jednotky v posledním patře bytového domu. Vzhled je dotažen k dokonalosti díky odhalenému dřevěnému krovu budovy, jednotka tak působí vzdušnějším dojmem s nádherným architektonickým prvkem. Navíc zde vzniká malá galerie u stropu v podkroví, odhalené železné nosníky a vysoké stropy.

PODLAHY

V celé jednotce najdete značkové dekorativní PVC Solid 270 ve vzoru Tavel 630, které je opatřeno ultra odolnou ochrannou povrchovou vrstvou HyperGuard+ a dokonale souzní s hladkou sádrovou omítkou. V koupelnách a na WC se nachází luxusní dlažba a obklad Madison v matném reliéfním provedení v kamenném vzhledu.
V jednotce najdete dále elektrické přímotopy, které zajistí dokonalé teplo s využitím nízkého sazby tarifu D57d, což znamená značnou úsporu na energiích.

VZDUCHOTECHNIKA

Součástí jednotky je ekologická rekuperace, která zajišťuje výměnu vzduchu aniž byste museli otevírat okna, což opět znamená úsporu při vytápění nebo naopak chlazení. Dále jednotka disponuje klimatizací, která Vám zajistí komfortní klima v horkých letních dnech a naopak v zimě je možné s ní přitápět.

SANITA

V tomto případě jsme vsadili na osvědčenou a kvalitní klasiku. Najdete zde tudíž sprchový set od Hansgrohe, pákovou baterii Hansgrohe, umyvadlo Kolo Trafic a WC mísu od společnosti Ravak. Do celého konceptu zapadnou i kvalitní sprchové dveře Roth a teplou vodu ohřeje elektrický bojler dimenzovaný na 80l.

VELOX

VELOX Železobetonová monolitická konstrukce z Velox desek. Dům je jeden velký monolit! To vše navíc doplněno krásnou červenou fasádou s na míru vyrobenými Velox deskami opatřenými vlnkami, proto název Červený.
Velox je náš život, Velox forever, Velox Mikulov, by Richter.ceo

DVEŘE DO DOMU

U nás jsou standardem vstupní posuvné dveře do domu, samouzavírací, s možností využití elektrického vrátného. Přístup do domu je možný jakýmkoliv způsobem, čipem, kódem, aplikací v telefonu.

PARKOVÁNÍ A SKLEP

Jednotka má k dispozici své vlastní vyhrazené parkovací místo pro automobil v hodnotě 300 000 Kč přímo v uzavřeném areálu rezidence X28. Nemusíte řešit kam postavíte automobil a jestli nejste v placené nebo modré zóně, které se v Mikulově nachází. Další bonus skýtá i velký sklep v přízemí domu s elektrickou zásuvkou v hodnotě 100 000 Kč.

VELKÁ TERASA

Jednotka byla vyladěna tak, aby splňovala vysoké nároky, takže jistě nepřekvapí, že zde najdete i velkou terasu o rozloze 18 m2. Ta nabízí nádherné výhledy například na svatý kopeček, vybízí k příjemné relaxaci a díky jižní orientaci umožňuje tajemný klid i výhled právě směrem na jih.

PDF_ICON

BYT 16 (pdf)

PDF_ICON

Standardy bytu (pdf)

PDF_ICON

Standardy domu (pdf)

PDF_ICON

Půdorysy