aktualizováno | původní komerce

NOVĚ BYTY na prodej v Mikulově

Původně mělo jít o komerční prostory, ale nakonec projekt X28 bude čistě o bytech. A proto ať žije DŮM II. alias. ČERVENÝ.

ČERVENÝ nabízí tři podlaží. V přízemí najdete čtyři garáže, nebo spíše přesněji skladovací boxy, protože jejich velikost a prostornost je úchvatná. V patře jsou tři krásné, vzdušné a prostorné bytové jednotky 2+KK. A v posledním patře najdete impozantní ateliér s terasou. Pouze čtyři jednotky mají velkou výhodou v podobě soukromí a nenáročnosti provozu budovy.

Jednotky v ČERVENÉM budou provedeny ve vyšším standardu, ať se jedná o velkoformátová hliníková HS portál okna, špičkové podlahové topení, ekologickou rekuperaci, centrální klimatizaci nebo kvalitní materiály podlah, obkladů a zařizovacích předmětů, které je možné si nadefinovat (standardy v přípravě).

V ceně jednotky je vždy jedno vyhrazené parkovací místo v uzavřeném areálu rezidence X28, v ceně 300 000 Kč. Horní ateliér má v ceně dokonce parkovací místa dvě.

Vzhledem k absenci úložných prostor v přízemí domu, doporučujeme k jednotce dokoupit jednu z garáží v přízemí, které jsou vedeny jako rozměrné skladovací boxy, případně jako jedna komerční jednotka.

ČERVENÝ je umístěn na samostatné parcele, která je součástí rezidence X28. Ta tvoří soukromý celek, ve kterém najedete dva domy: výše zmíněný a druhý bytový dům s 21 jednotkami, ideálně dimenzované vyhrazené parkoviště, chodníky a dostatek zeleně. To vše v luxusním, uzavřeném a architektonicky cenném prostoru projektu X28.