aktualizováno | původní komerce

Nově BYTY a APARTMÁNY na prodej v Mikulově

Původně se mělo jednat pouze o komerční prostory, ale nakonec projekt X28 bude čistě o bytech a apartmánech. A proto ať žije aktualizovaný DŮM II. alias. ČERVENÝ.

ČERVENÝ nabízí ikonickou červenou fasádu a tři prostorná podlaží. V přízemí najdete tři opravdu rozlehlé a velkorysé Ateliéry 1+KK se zahrádkou a lodžiemi, a jednu neméně velkoryse pojatou Garáž. V patře se nachází tři krásné, prostorné a opět velkoryse pojaté bytové jednotky 2+KK. No a v posledním patře najdete impozantní Ateliér 4+KK s velkou terasou, nádhernými výhledy na dominanty Mikulova a luxusně vysokým stropem.

Jednotky v ČERVENÉM budou provedeny ve vyšším standardu než je obvyklé. Jedná se například o velkoformátová hliníková HS portál okna, komfortní podlahové topení, ekologickou rekuperaci, centrální klimatizaci, video telefon. Dále pak kvalitní podlahy z vinylových dílců, velkoformátové obklady, tvrzené celoskleněné interiérové dveře, sanitu Villeroy & Boch apod. Horní jednotka disponuje luxusními střešními okny Velux nové generace a na všech oknech, ve všech jednotkách, budou již ve standardu dálkově ovládané venkovní žaluzie.

V ceně bytových jednotek a jednoho z apartmánů je vyhrazené parkovací místo v uzavřeném areálu rezidence X28, v ceně 300 000 Kč. Horní Ateliér 4+KK má navíc vyhrazeno nejen parkovací místo, ale i garáž, sklad chcete-li, to vše v hodnotě 2 517 000 Kč. Vzhledem k absenci úložných prostor v přízemí domu, snad kromě úklidové místnosti, vznikla ve venkovním prostoru rezidence X28 krytá, uzavřená a zabezpečená kolárna.

ČERVENÝ je umístěn na samostatné parcele, která je součástí rezidence X28. Ta tvoří soukromý celek, ve kterém najedete dva domy: výše zmíněný polyfunkční dům ČERVENÝ a druhý bytový dům BÍLÝ s 21 jednotkami, ideálně dimenzované vyhrazené parkoviště, chodníky a dostatek zeleně. To vše v luxusním, uzavřeném a architektonicky cenném prostoru projektu X28.