Pro vaše podnikání

Komerční prostory na prodej v Mikulově

Hledáte jedinečnou realitní příležitost, která nemá v tomto regionu obdoby? Hledáte něco specifického v perle Jižní Moravy, v historickém městě, v kraji vína? Hledáte jedinečné sídlo pro svoji firmu s vynikající dostupností směr Vídeň, Brno nebo Bratislava? Pak jste tu správně. Výjimečný komerční objekt v projektu X28.

Komerce X28 nabídne tři podlaží o celkové výměře 471,25m2 v tzv. stavu Shell & core., tedy bez úprav interiéru a příček. Budoucí kupující si dokončí interiér dle vlastních představ, přímo na míru, například se svým dvorním architektem.

Součástí prodeje komerčního objektu X28 bude parcela o výměře 395,2m2, na které bude dům stát včetně přilehlých tří parkovacích míst a podílu na příjezdové komunikaci na vnitřní parkoviště. Další parkovací místa pro návštěvníky komerčního objektu X28 budou k dispozici vně areálu.

Rezidence X28 v sobě skloubí dvě budovy. Bytový dům s 21 byty v nadstandardním luxusním provedení a výše zmiňovaný komerční objekt X28, budovaný taktéž ve vysokém standardu kvality a to jak použitých materiálů, tak i samotné architektury.

Kompletní služby, včetně specifikace materiálů, klientských změn a právní podpory budou s klientem řešeny vždy individuálně.