Vybrali jste si byt?

Stačí nám napsat nebo zavolat. Týden máte platnou nezávaznou ústní rezervaci a poté by bylo fajn uzavřít Rezervační smlouvu, ve které si určíme termín podpisu kupní smlouvy nebo budoucí kupní smlouvy, a jste plně seznámeni s kompletní smluvní dokumentací.
Rezervační poplatek činí 100 000,- Kč a odečítá se od první splátky nebo platby celkové kupní ceny.

BYTY BÍLÝ
Jednotky v Bílém jsou již hotové, zkolaudované a nachystané ihned k předání. Proto lze přistoupit přímo k uzavření Kupní smlouvy.

Kupní smlouvu obdržíte k náhledu před jejím podepsáním. Podpis kupní smlouvy a následný zápis vlastnictví do Katastru nemovitostí je možný po uhrazení celé kupní ceny.

BYTY ČERVENÝ
Jednotky v Červeném jsou ve fázi rozestavěnosti, uzavírá se Smlouva o smlouvě budoucí kupní.

Smlouva o smlouvě budoucí kupní je podepsána v dohodnutém termínu, ideálně do jednoho měsíce od rezervace, dle domluvy s Vámi nebo s bankou, víme banky se s rychlostí nepřetrhnou, bohužel. No a mezitím máte dostatek času zajistit si ono financování, dohodnout se na možných klientských změnách apod.

Platební kalendář je nastaven splátkami a to procentuálně z celkové kupní ceny takto:

20% po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní. (již realizováno)

50% po provedení vkladu Prohlášení vlastníka o rozdělení práva k nemovitým věcem na vlastnické právo k jednotkám. (již realizováno)

20% po provedení vnitřních omítek a betonových podlah. (již realizováno)

10% po kolaudaci. (předpoklad 08/2024)

Kupní smlouvu k náhledu obdržíte v dostatečném předstihu před jejím podepsáním. Podpis kupní smlouvy je možný po uhrazení celé kupní ceny a dojde k němu v předem dohodnutém termínu.


Informační schůzky, návštěvy na stavbě, termíny prohlídek bytu  apod. jsou možné vždy individuálně v rámci časových možností nás a konkrétního klienta.

Předání jednotek pro Bílý je možné ihned, předání jednotek pro Červený o fous později. (předpoklad 08/2024).

Nově umíme zajistit i financování koupě nemovitosti. Pokud Vás zaujala jakákoliv jednotka z naší nabídky a nevíte si rady s jejím financováním, máme pro Vás skvělou zprávu. Náš tým hypotečních specialistů Vám zařídí vše od A do Z a navíc dokážou zajistit i ty nejlepší úrokové sazby. Neváhejte se nám ozvat a my se o vše postaráme.

Byt vs. Ateliér vs. Jiný nebytový prostor (Apartmán, Ubytovací jednotka). Jednotka s označením Ateliér není Bytovou jednotkou z důvodů orientace na sever, tudíž nesplňuje podmínky oslunění. Jiný nebytový prostor, dle definice KN, je totožný s Ateliérem s tím rozdílem, že tyto jednotky vznikly z požadavku nového výkladu územního plánu, který povoluje stavbu s označením Polyfunkční dům (Červený), místo Bytového domu (Bílý).
Ateliér, Jiný nebytový prostor, Apartmán nebo Ubytovací jednotka jsou svým provedením naprosto totožné jednotky s Bytovou jednotkou s tím rozdílem, že v nich současné době nelze zřídit trvalé bydliště a sazba DPH je u těchto jednotek 21%. Aktuálně je daň z nabytí nemovitých věcí pro všechny jednotky zrušena.

Na závěr konstatujeme, že projekt X28 je stavěn z vlastních zdrojů developera OKTOBER 28 s.r.o. Na pozemcích nejsou žádná zástavní práva ve prospěch developera, vyjma v budoucnu sjednaných zástavních práv pro financující banky budoucích kupujících!

A nebojte se rozhodně ničeho. Vás, budoucích kupujících si maximálně vážíme, náš zákazník, náš pán. Budoucí kupující jsou vždy v předstihu seznámeni se všemi smluvními dokumenty a je s Vámi vždy vše maximálně komunikováno, aby Vám vše bylo jasné. Nebojte se napsat nebo zavolat s případným dotazem nebo upřesněním.